Audytor - Tajemniczy Klient

Dodane: Poniedziałek, 16 Kwiecień, 2018  08:03
  • Telefon: 788481770
  • Lokalizacja: Chrzanów
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Marketing / Media
  • Forma pracy: Dodatkowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Pracownia ArteMiss

W związku z dynamiczny rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:
Audytorów do badania "Tajemniczy Klient" (Mystery Shopper)
Typ pracy: praca czasowa, dodatkowa

Miejsce pracy: Tarnów i okolice

Zadania na stanowisku:
Osoba uczestnicząca w badaniu Mystery Shopping wciela się w potencjalnego klienta, aby sprawdzić jakość obsługi we wskazanym sklepie/punkcie obsługi. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pracownikiem placówki (sprzedawca/konsultant), zadaje mu kilka pytań odnośnie oferty lub produktu, a więc bierze bezpośredni, aktywny udział w zaaranżowanych sytuacjach. Po zrealizowaniu takiej wizyty Tajemniczy Klient wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące dokonanej obserwacji.

Wymagania:
- wiek – powyżej 27 roku życia
- komunikatywność, kreatywność i elastyczność w działaniu
- umiejętność reagowania w sytuacjach stresowych
- wysoka kultura osobista
- rzetelność i uczciwość
- dostęp do Internetu
- doświadczenie w zakresie badań marketingowych/ marketingu, obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych
- możliwość dodatkowego zarobku
- elastyczny czas pracy

zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Tajemniczy klient Chrzanów
  • Praca Audytor Chrzanów
  • Praca Chrzanów
  • Praca Tajemniczy klient
  • Praca Audytor
Dominika Jurkowska
Na Lento.pl od 20 sty 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń