Praca na produkcji - Chrzanów

Dodane: Czwartek, 22 Październik, 2020  10:05
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Pracodawca: Lavoro

Firma Lavoro Sp. z o.o. (numer certyfikatu 9603) obecnie poszukuje pracowników:

Oferowane stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:
- kontrola jakości produkowanych elementów
- montaż komponentów
- obsługa maszyn

Wymagania:
- dobra sprawność fizyczna
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- gotowość do pracy zmianowej
- dyspozycyjność, sumienność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię
- pełny etat
- możliwość przyuczenia
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.
Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.
Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Chrzanów
Tomasz
Na Lento.pl od 13 lis 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia