Zostań partnerem biznesowym.

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 11 Kwiecień, 2018  01:57
  • Kategoria: Usługi i firmy / Współpraca biznesowa

Opis oferty:

Zapraszam Ciebie do Klubu FM World i mojego DREAM TEAM ponieważ każda osoba, która ukończyła 18 lat może rozpocząć współpracę i stać się osobą niezależną finansowo! Współpracę z FM World możesz traktować jako dodatkowe lub podstawowe źródło pieniędzy do budżetu domowego. Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na członkostwo w moim zespole i nabyć trzy prawa, które proponuje FM World.

Twoje trzy prawa:

Prawo do oszczędzania – Po zarejestrowaniu się w FM World możesz kupować produkty z oferty katalogowej dla siebie w cenie dystrybutora czyli oszczędzasz 43% marży handlowej czyli kupujesz dla siebie o wiele taniej.

Prawo do polecania produktów znajomym – Drugie prawo to zarabianie dzięki polecaniu znajomym między innymi markowych perfum najwyższej Jakości. Różnica między ceną hurtową (dystrybutora) a katalogową stanowi Twój natychmiastowy zysk. Na przykład za jeden perfum FM klasyczny dystrybutor płaci 23,64 natomiast cena katalogowa to 33,80 czyli Twój zarobek wynosi około 10,00zł, polecając perfumy luksusowe zarabiasz około 17,00zł.

Prawo do tworzenia własnego FM – Trzecie prawo daje ogromne możliwości rozwoju ponieważ już po zarejestrowaniu w FM World możesz proponować znajomym współpracę a oni zyskają takie sama prawa jak Ty. Tworzysz w ten sposób własny zespół dystrybutorów a firma wypłaca Tobie dodatkowe pieniądze zgodnie z wielkością obrotu całej grupy. W FM World zarobki są nieograniczone a ich wielkość zależy od Twojego zaangażowania.

Pewnie zapytasz co należy zrobić aby zostać członkiem Klubu FM?

Jedynie rejestrujesz się w firmie za moim pośrednictwem, możesz kupić zestaw z zestawem próbek wszystkich nut zapachowych za 136zł i od razu możesz w wszystkich 3 praw dystrybutora.

Jeśli zechcesz, pomogę Tobie zarejestrować się w firmie i będę służyła Tobie moją pomocą przez cały czas Twojej obecności w firmie bez względu na to czy zarejestrujesz się tylko jako konsument, czy zechcesz traktować tę obecność jako źródło dochodu. Pamiętaj, że rejestracja w firmie nie obliguje Cię to niczego. Gdybyś stracił chęć na członkostwo to po prostu przez rok nie kupisz żadnego produktu ale naprawdę wszystkie osoby które współpracują z FM World są zadowolone ponieważ dzięki niej mają dzisiaj lepszą sytuację materialną.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Chrzanów
Patrycja Guzik
Na Lento.pl od 17 lip 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie